سخن روز /
در مرکز آموزش تعاون استان اصفهان برگزار گردید
جلسه توجیهی و هماهنگی مدیران عامل و نمایندگان اتحادیه های نظارت و هماهنگی تعاونی های روستایی و کشاورزی و رؤسای ادارات آموزش سراسر کشور
1398/11/30

Text Box:  جلسه توجیهی و هماهنگی مدیران عامل و نمایندگان اتحادیه های نظارت و هماهنگی تعاونی های روستایی و کشاورزی و رؤسای ادارات آموزش سراسر کشور

 

 

 

جلسه توجیهی و هماهنگی مدیران عامل و نمایندگان اتحادیه های نظارت و هماهنگی تعاونی های روستایی و کشاورزی و رؤسای ادارات آموزش سراسر کشور با حضور دکتر مسلمی معاون توسعه تعاونی ها و تشکل های سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، دکتر جهان پناه مدیر کل دفتر توسعه و آموزش سازمان مرکزی و دکتر حشمت مدیر عامل اتحادیه هماهنگی و نظارت ، در محل مرکز آموزش تعاون اصفهان تشکیل شد.

مهندس میرزایی مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان ضمن خیرمقدم به حاضرین با بیان موفقیت های کسب شده استان و تبلور آن در سطح کشور، آن را نتیجه تغییر نگرش از سنتی به صنعتی در بخش کشاورزی دانست.

در این نشست دکتر مسلمی اظهار داشتند: مهمترین و جهان شمول ترین شاخص در دنیای کنونی ، شاخص توسعه پایدار است و اساس و بنیان آن، آموزش و نیروی انسانی ماهر است که از جایگاه ویژه ای در دستیابی به آخرین دستاوردها یا همان توسعه پایدار برخوردار است.

دکتر مسلمی در ادامه تصریح نمودند: آموزشهای مهارتی و کاربردی در بخش کشاورزی، راهکاری است جهت تغییر نگرش در افکار مردم و قانون گذاران که نهایتا سبب افزایش منافع عمومی و در نتیجه رفتار تأثیرگذار اجتماعی در سازمان و شبکه وسیع تشکل ها خواهد شد.

دکتر جهان پناه نیز با بیان نکات مهم دستور العمل های اتحادیه نظارت و هماهنگی استانی و نیز ساماندهی فرایند آموزشی شبکه تعاونی های روستایی ، کشاورزی، تولید و زنان ؛  بر تشکیل اتحادیه نظارت و هماهنگی در تمامی استان ها تأکید و اظهار امیدواری نمودند سال آتی ، شاهد فعالیت گسترده و درخشش این اتحادیه ها در سراسر کشور باشیم.

دکتر حشمت نیز ضمن تشریح برنامه های اتحادیه نظارت و هماهنگی تعاونی های روستایی و کشاورزی، اتحادیه های نظارت را حلقه طلایی فیمابین اتحادیه ها و تشکل ها دانستند.

روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان اصفهان

تعداد مشاهده خبر34 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:3 :1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal